Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Jarní přípravy na koupání

kolem domů začínají bzučet mouchy a některé už i vlítnou dovnitř. Ještě jsou notně zpitomělé, tak na to také doplácejí. Ptáci dělají povyk jako by je za to vláda platila, ale při tom to není pravda. Pantátové vycházejí na zápraží a obhlížejí co vše jim zima poničila. A při tom začínají přemýšlet, co všechno je třeba udělat. Hlavně je třeba začít přemýšlet o koupání, aby to nedopadlo jako loni, že všichni sousedé se již vesele ráchali ve vodě a u nás nic, myslí si panímámy a pohlížejí z okna už otevřeného dokořán na svého muže.

velkýbazén

Ano, je tady doba chystání bazénů, kupování nových a prohlížení závad na starých. Je třeba vyměnit tamto, a tohle se musí zalepit. A pak se jde objednávat chemie. Kdo má zkušenosti tak už ví, co a jak. A kdo je nemá, musí je někde nabýt. Hlavně znalosti. Každý dobře ví, kolik stojí napuštění bazénu. Takže měnit vodu každý týden by přišlo pěkně draho. Je tedy třeba si to zařídit tak, aby zůstala voda čisťounká jako křišťál po celou dobu léta, a tedy i po celou dobu používání. A to se bez menších starostí a výdajů neobejde.

malý bazén

Otázka pak už jen zní, kolik do toho vrazit a kde to koupit. A samozřejmě také jak.

Hrubou špínu seberete snadno síťkou k tomu určenou. Jenže je tu ještě jemnější špína a tu už síťka nezachytí. Takže to jde do filtru, který to umí. Ale pak jsou zde ještě mikro organismy. A ty se musí zničit chlorem, nebo něčím, co ho obsahuje.

Naprosto optimální jsou chlorové tablety. Ty se totiž automaticky dávkují do vody sami, takže nehrozí, že něco pokazíte. A pokud si nejste něčím jistí, tak se ptejte tam, kde jste to koupili. Například zde. O pár vět výše je tak zvaný odkaz. Klidně na něj klikněte a on vás přenese do takové zvláštní prodejnu, kde nakoupíte k bazénům naprosto vše. Vysavačem počínaje a těmi chlorovými tabletami konče. Tak klikejte a objednávejte.