Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Pronájmy párty stanů pro různé akce

Co nejlepšího si půjčit na venkovní oslav v létě? Přece párty stan. Ochrání Vás před sluncem, deštěm i větre a můžete v něm hodovat dlouho do večera. Firmy, které zajišťují půjčovny párty stanů, mají na výběr různé druhy, velikosti další potřebné příslušenství a dekorace. Lze si jej je zapůjčit pro všechny typy akcí, jako jsou například narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky, festivaly, propagace nebo meetingy. Tyto půjčují bývají k mání po celé české republice. Stačí jim napsat přes kontaktní formuláře nebo zavolat. Oni vám rádi poradí a na všem se domluvíte. Lze si vybrat i stany s různou střechu.

Párty stan

Na výběr mohou být stany se sedlovou střechou, pagody nebo s vlastním potiskem. Dnes je na trhu možné si objednat i skladové haly jsou cenově dostupné a mají velkou dostupnost. Firmy, které pronajímají párty stany, Vám ho rádi přivezou do jakéhokoliv koutu České republiky. Jejich cena za dopravu se potom odvíjí od počtu najetých kilometrů, od velikosti a váhy připravovaného materiálu. Je to vždy kalkulováno individuální. Je možné si u nich objednat službu na klíč. To znamená, že na Vaši akci dorazí s dostatečným předstihem, vše postaví a ozdobí podle Vašich představ. Po akci si vše zase uklidí, složí a věci si odvezou.

Párty altán

Vy se tak nemusíte o nic starat. Na trhu jsou také firmy, které Vám zapůjčí vše a nemusíte nic řešit přes více firem. To znamená, že mají k dispozici stany, altány, stoly, židle, grily, topení jakoukoliv výzdobu a dokáží zařídit i kompletní občerstvení. Na vyžádání mají i ostatní příslušenství jako třeba koberce, osvětlení, ozvučení, pódium, prezentační techniku, pivní sety a dokáží zařídit i mnohem více. Stany by měly být nepromokavé, odolné vůči větru, stabilní, odolné vůči mechanické zátěži i extrémním teplotám. Myslete na to, že poškození vybavení i samotného párty stanu, Vás bude stát nějaké peníze navíc.