Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Zimní oblečení

Je tu podzim. Krátké košile jsou dány do krabic a rovněž kraťasy již nebudou nějako dobu zrovna vhodným oblečením. Zima již někdy časně k ránu dává jasně najevo, že se blíží její vláda a že nemíní nikomu a ničemu ustupovat. Jinovatka nám říká, že si sebou zima přivede jako kamaráda i mráz a ten nám bude tropit neplechu. Především bude studit, což nemá rád nikdo, možná mimo Eskymáků, kteří jsou zvyklí na horší počasí.

rukavice

My v Evropě však musíme proti zimě a mrazu nějak bojovat. I když už to dávno není, co to bývalo. Zima je krátká, sníh skoro nikdy, ale mrazíky zůstávají. Začínají se vytahovat svetry, teplé ponožky, čepice a další věci. Můžeme to klidně nazvat pleteniny. To všechno už se pomalu obléká a zkouší. U mužů je to vcelku jedno, třeba u mne. Já si vezmu zimní bundu starou asi patnáct let a je mi fuk, jak na mne, kdo kouká. Je čistá, je teplá tak co. Moderní být nemusí, svůj účel si plní. Zato ženy občas nadávají, že se nevejdou do toho či onoho. A když vejdou, tak zase pyskují, že to není v módě a že potřebují něco nového. Mužové se hroutí a ženy vybírají úspory, protože jejich kožich už není in. Nu, co se dá dělat no. Některé věci jsou drahé jako čert a když si žena postaví hlavu, může se jít muž klouzat, pokud nechce mít doma pekelnou zónu. Ale přesto přece jen může poskytnout radu. „Milé dámy, pokud chcete skutečně kvalitní, a ne moc drahé pleteniny, tak se podívejte sem, na tento článek.“

zimní čepice

A pustí je k počítači, nebo jim tento článek pošle. A také jim řekne, že musí kliknout na to modré slovo a tím se dostanou k prodejci, který tento sortiment prodává http://living.iprima.cz/bydleni/eminem-prodava-svoje-megasidlo-za-smesnou-cenu-neuverite-kolik-v-nem-ma-loznic-podivejte-se už hodně dlouho, a proto má také kousky, které zrovna letí. A nejsou to nějaké póvl věci, sehnané někde v asijské tržnici, kdepak. Nu a milé dámy mají možnost nakoupit levně, nakoupit z domu a nakoupit v naprostém klidu. Což jistě každá dáma ráda ocení.