Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Chutné ovoce.

Vždycky jsem si říkala, že ten, kdo pracuje v potravinářství, tak je na tom velice dobře. Anebo také někdy špatně, záleží vždy na okolnostech, ne? Protože jednou můj bratranec pracoval v potravinářství, a to ve skladu. Můj kamarád mi právě řekl, že to docela skvělá práce, takže tam šel pracovat za mým bratrancem. Oba dva si to tu práci opravdu hodně chválili. Takže já jsem si řekla, že až mi skončí mateřská dovolená, že půjdu pracovat asi za nimi. Navíc se přeci říká, že více hlav, víc ví, takže jsem pak a usoudila to, že když budeme pracovat, s těmi, které známe, tak nám práce také půjde samozřejmě od ruky.

Miluji maliny.

A jak jsem řekla, tak jsem také udělala. A opravdu to bylo perfektní. Moc jsem si rozuměla s bratrancem i s kamarádem, takže nám šla práce pěkně od ruky. A protože jsme byli ve skladu, tak jsme kolikrát ve skladu také měli různé potraviny, a to včetně ovoce a zeleniny, tak jsme potřebovali také hygienické podmínky. Potřebovali jsme také samozřejmě kvalitní plastové bedny na ovoce, abychom kam měli dávat ovoce. A jednu se nám dokonce stalo, že k nám přivezl kamion plastové bedny na ovoce, které byly prasklé a některé dokonce úplně rozbité. Ihned jsem to musela hlásit nadřízenému, aby to dal odepsat, aby to třeba nebylo na nás, že jsme to rozbili my v práci.

Ovoce je zdravé.

Náš zaměstnavatel byl tak je docela naštvaný, protože ten, kdo nám tyto plastové bedny na ovoce přivezl, tak byl opravdu necitelný. A od té doby už objednáváme plastové bedny na ovoce z webové stránky schoellerallibert.com, kterou můžeme sami doporučit. Z této webové stránky tam vždycky přivezou plastové bedny na ovoce opravdu v pořádku a my tak máme alespoň jistotu, že se už nemusíme obávat toho, že by k nám ještě někdy přišlo poškozené zboží. Navíc jsou plastové bedny na ovoce z této webové stránky jsou opravdu kvalitní a lehce se umývají, takže vydrží opravdu hodně velkou tíhu a také jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám. Přepravky na ovoce jsou vysoce kvalitní a praktické.