Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Dokonalé grafické symboly

Znáte Frýdek-Místek? Jsou to v podstatě dvě města, které jsou spojené v jedno a rozděluje je pouze řeka Ostravice, která protéká mezi nimi.

Frýdek i Místek má svůj střed, své náměstí, které je každé jiného stylu. Frýdecké náměstí je v těsné blízkosti zámku, který Frýdku dominuje. Na náměstí je řada restaurací a uprostřed je stará, ale funkční kašna. Místecké náměstí má starobylé podloubí, kterým se mnoho měst v České republice nemůže pyšnit. V podloubí jsou obchůdky, stylové i vietnamské, ale i cukrárna nebo rychlé občerstvení. Uprostřed náměstí je barokní socha Bohorodičky a v protějším roku je také funkční kašna, která je ale pouze napodobeninou původní kašny, byla postavená v tomto desetiletí. Na místeckém náměstí stává vánoční strom a probíhají farmářské a vánoční trhy.

Frýdek-Místek

Frýdek patří do Slezska a Místek na Moravu, je rozdělený a přesto je spojený. Má jednu radnici, jedno nádraží, a lidé z Frýdku nemají nic proti lidem z Místku a naopak, i když o tom koluje pár vtipů. Město je spojeno totiž i symbolem, který přesně vystihuje jako charakteristiku. Víte, co to je? Je to dvojitá vlnovka. Je to grafická značka, která představuje řeku, plynoucí mezi městy. Jednoduché a přesto dokonalé. Něco takového může navrhnout jedině grafik, který má talent. A takového můžete najít v grafickém studiu Frýdek-Místek.

Grafické studio umí navrhnout drobné symboly, které mohou např. vaši firmu dostat do podvědomí široké veřejnosti. Anebo vám udělají velký billboard, který nepůjde přehlídnout. To už bude záležet jen na vás.

Frýdek-Místek

Frýdek-Místek je město v podhůří Beskyd a určitě stojí za zastavení, pokud pojedete do Beskyd, nebo můžete přijet i do města na některou z kulturních akcí, kterých se během roku pořádá spousta. Např. Mezinárodní folklórní festival nebo FM Cityfest. Anebo můžete přijet na dovolenou k blízké přehradě Olešná.