Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Hra na bowlingu

Pamatuji si, jak jsem jako malé dítě opravdu hodně sportovala. Nebyla výjimka, že jsem ani nechtěla chodit domů, protože mě bavilo sportovat. S kamarády z ulice jsme velmi často jezdili na projížďky na kolech. A taky si pamatuji ty časy, kdy mě rodiče učili jezdit na kole bez přidaných koleček. Musím Vám říct, že pro začátek to byla opravdu složitá práce. A spadla na zem tolikrát, že ani bych to nespočítala, kolikrát jsem měla odřená kolena anebo lokty od toho, že jsem spadla z kola. Jenomže mě to vůbec neodradilo. Kolo jsem zbožňovala a říkala jsem si, že by bylo úžasné, kdybych taky někdy v budoucnu třeba závodní jezdila na kole. A věřte mi nebo ne, ale postupem času se mi to splnilo. A sice jenom čtyřikrát, ale závodně jsem si opravdu zazávodila. A tak jsem si řekla, že alespoň když mám tohle štěstí, tak si zasloužím taky nějakou odměnu.

Kuželky hraji moc ráda.

A jako odměnu jsem udělala to, že jsem se konečně už po dlouhé době přihlásila na bowling, který mě již velmi dlouhou dobu moc lákal. Vždyť bowling je úplná zábava! A nebyl to sice žádný kroužek, ale spíše takový kurz nadšenců, kteří hrají nejraději bowling. Já osobně to mám taky za sport. Sport je podle mě všechno, u čeho se člověk hýbe a bowling přeci není výjimka.

Bowling mě moc baví.

Musím taky říct, že ze začátku mě bowling opravdu hodně nešel tak, ale postupem času jsem se vypracovala tak, že jsem patřila v opravdu dobrým hráčům. Se skupinou máme opravdu na bowlingu skvělou partu hráčů, se kterou si užíváme pravidelně jednou za čtrnáct dní takové bowlingové dýchánky, kdy si taky popovídáme a alespoň takhle nikdy nejsme sami. Myslím si, že být pospolu a někde ve společnosti a ve sportu, který člověka baví, je opravdu hodně důležité pro všechny lidi. A co vy? taky jste nadšenci do sportu nebo něčeho podobného? Myslím, že každý si najde to své.