Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

I váš pozemek bude zase čistý

Víte, které práce okolo domu a zahrady nepatří mezi oblíbené?
Je to sekání trávy. Tráva někdy roste neuvěřitelně rychle, a pozemky se musí sekat několikrát ročně. Je to práce namáhavá a zdlouhavá, a navíc se musí dělat v horkém počasí. I tak je ale potřeba pozemky udržovat, aby nejen dobře vypadaly, ale hlavně aby mohly bez problému sloužit svému účelu. Mnoho lidí nemá pozemek v blízkosti svého bydliště, ale to je neopravňuje k tomu, aby jej zanedbávali. Pokud máte nějaký pozemek, který už opravdu potřebuje nejen posekat, svěřte jej nám.

sekání trávy

Na trávu jsme specialisté
Někdy nestačí pozemek jen posekat. Není výjimkou, že mnoho lidí má pozemky zanedbané, ať už z důvodu vysoké vzdálenosti od bydliště, nebo z důvodu že na jejich údržbu nemají čas nebo fyzičku. Pro podobné případy jsme tu pro vás. Udržujeme zahrady, pole, louky, lesy ale i městské parky nebo sady. Co potřebujete, to vám posekáme.

Je to jednoduché
Pokud potřebujete něco posekat, nebo zbavit například náletových dřevin, zavolejte nám, a my se na pozemek přijedeme podívat. Cenu ovlivňuje velikost pozemku, jeho tvar ale i členitost a samozřejmě stav. Většinou to není jen o trávě, ale právě i o velmi zarostlých pozemcích, které jsou pokryty dřevinami. Jsme vybaveni potřebnou technikou, takže pro nás není problém ani vyorání pařezu. Pozemek vám předáme kompletně vyčištěný od všeho, co na něm m nechcete mít.

sekačka na trávu

Spolupracují s námi i města, a staráme se o mnohé městské pozemky. Zavolejte nám a domluvíme se na spolupráci, která vám značně usnadní život. Už se nebudete muset lopotit s pilou nebo sekačkou. Všechno uděláme za vás – pracujeme rychle a dobře. Právě to jsou důvody, proč si nás najímají domácnosti i města. Ceny máme příznivé, a kalkulaci vám sdělíme předem. Vy se poté rozhodnete, zda naše služby využijete či nikoliv. Budeme se těšit i na vaši trávu.