Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Konec plísni

Myslím si, že pokud doma například ve sklepě nebo v koupelně nemáte odvětrávání, tak se vám tam bude velmi dobře dařit plísni. Já o tom vím své, protože na toaletě stále bojuji s plísní, nevím jak na ní. A když jsem se potom ptala nějakých odborníků, tak mi řekli, že tam vůbec místnost nevětrá, takže je potom jasné, že tam nebude ideální vzduch a že se tam bude pěkně držet plíseň. Byla jsme z toho v šoku a dost naštvaná. Proč mi to nikdo předem neřekl, nevaroval mě? A tohle je pravda. Protože já na toaletě bohužel nemám žádné okno. Toaletu mám spojenou s koupelnou.

Plíseň nemám ráda!

A stejně podobně to je i s odvětráváním panelových domů. Tam si taky lidé nemohou vybrat. A protože bydlím ve starém domě, takže jsem si nemohla vybírat, co koupím. A toaletě tam je malé okénko, které vede ale do jiné chodby, takže aby se v koupelně a na toaletě udělal nějaký průvan, aby tam nebyla plíseň, tak to vůbec není možné, bohužel. A je to velká škoda, protože mám s plísní problémy a odvětrávání by se mi dost hodilo. Kolikrát jsem si kupovala různé pohlcovače pachu a taky vlhkosti, ale opravdu to nikdy stoprocentně nezabralo.

Díky větráku se doma nedrží plíseň.

Chce to mít prostě odvětrávání. A odvětrávání já bohužel nemám. A kolikrát jsem zkoušela taky nějakou firmu, která by mi do zdi dala, jakou impregnaci, protože jsem se dozvěděla, že na píseň pomáhá taky impregnace. Bohužel ale to je tak drahé, že raději zůstanu u toho, že si koupím další pohlcovače vlhkosti. Taky jsem se rozhodla proto, že v budoucích letech si pořídím nějaké odvětrávání do zdí. Jsou to takové malé krabičky, které se dají prý někam do zdi, kde se vyvrtá díra A to potom odvětrává. No, snad to potom v budoucnu pomůže. A jsem tedy zvědavá, zda tak populární odvětrávání takhle pomůže. Taky jsme zkoušela různé barvy proti plísni. Ty pomůžou, ale asi jenom na dva týdny, pak tam na stejném místě roste https://www.svojtka.cz/shop/kniha/4002-moje-prvni-knizka-jak-to-roste plíseň znovu. Jak jsem pak naštvaná! Odvětrávání prostě být asi musí, a to jak na vesnici, tak taky v panelových domech.