Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Levné designové ploty

Skvělé ploty za příjemně nízké ceny
Ploty mají více funkcí, a jednou z těch nejdůležitějších je ochrana majetku. pokud chcete svůj majetek chránit proti ostatním, rozhodně si jej oploťte. Ostatní by měl plot informovat o tom, že všechno co se nachází za ním, je vaše, a nemají za plotem co dělat. Plotů existuje celá řada, a všechny mají jedno společné – oddělují váš pozemek od ostatních. Tím jejich podobnost končí. Před nějakou dobou byly populární ploty z pletiva, ale těm už naštěstí odzvonilo. Je snadné se jím prostříhat, takže bezpečnost vám neposkytne, a dobře opravdu nevypadá. Navíc je přes něj vidět, takže kdo hledá designový plot, měl by zvážit betonové oplocení.

betonový plot

Několik druhů a moderní design
Kdo hledá moderní plot, určitě ocení, když bude mít na výběr z několika druhů. Naše ploty vypadají jako lámaný kámen, což je v současnosti velmi oblíbený design plotů. Můžete mít jen betonovou variantu, nebo je možné si jej objednat v kombinaci se dřevem.

Víte, proč je betonový plot tak oblíbený?
Není to jen kvůli jeho designu, ale je to především kvůli tomu, že zvyšuje bezpečí na vašem pozemku, působí jako větrolam a také velmi zvýší vaše soukromí, protože přes něj nejde vidět. Skvěle se hodí k jakémukoliv druhu novostavby – moderní vzhled novostavby a plotu dohromady vypadají prostě dokonale.

starý plot

Jak jej získat?
Stačí si u nás zadat poptávku a my vás celým procesem provedeme. Čeká na vás vyměření plotu, odstranění starého plotu, pokud tam nějaký byl, a poté můžeme začít usazovat nový plot. Když už si necháváte vsadit nový plot, možná by to chtělo i branku a bránu. I to pro vás umíme zařídit. Svěřte váš plot do našich rukou a nedejte šanci ani zlodějům, ani zvědavcům.
Betonový plot se nemusí udržovat, a to je další důvod, proč si jej lidé často vybírají. Prohlédněte si hotové ploty, které jsme předali svým zákazníkům.