Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Modní styly, ktereé možná neznáte

Móda je důležitá, neboť díky ní nechodíme nahatí, ale oblékaní podle toho, zda jdeme do práce, do divadla nebo třeba na nějakou důležitou schůzku či orat pole. Lidi mají v sobě zabudováno to, že se chtějí líbit. Proto si kupují oblečení, které jim sluší, sedne jim, a hlavně vystihuje i situaci nebo náladu. Ale věděli jste, že existuje mnoho stylu oblékání, které se mění v průběhu času a třeba i ročního období? Pojďme si některé z nich krátce představit. Prvním takovým módním stylem je s příznačným názvem Atleisure. Jedná se o velmi pohodlný basic styl, který jsme nejvíce využívali v době Covid pandemie a nejčastěji nosili pohodlné tepláky, tenisky a mikiny.

business

A právě toto definuje tento styl. Přidanou hodnotou je pohodlí. Z tohoto stylu se vyvinul jeho mladší bráška s názvem athflow, který je spojením ležérního oblečení se sportovním. Pokud vám představíme další s názvem hippie určitě nebude pro vás těžké si představit co je hlavním předmětem tohoto stylu. Oblečení tohoto stylu je jednoduché, vzdušné, pohodlné a levné. Stačí Vám k tomu třeba jen dlouhé triko, které zvýrazníte batikou a pase přepásáte tenkým páskem. A hippie styl je na světě. Hipster styl je v momentálně velmi oblíbený a snad i nejčastěji nositelný styl, a to hlavně ve městě.

hispter

Vyznačuje se nejen pohodlným oblečením, ale také tím, že se nejedná o úplně nové kousky z letošní kolekce, ale spíše kousky ze skříně naších matek, otců nebo nějaký skvělý úlovek ze sekáče. A proč? Protože hipster styl je velmi úzce spojen udržitelností, tedy s tím, že se starým kouskům dává nová fasáda. No a posledním stylem, který si v tomto článku přestavíme je business styl. Určitě nebude potřeba nějak zdlouhavě tento styl představovat. Vyznačuje se velmi elegantním, padnoucím oblečením skládajících se s kalhot, košil, sáček, lodiček, pouzdrových sukní a u mužů nějakého obleku.