Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Muži a Vánoce

Jsou muži, kteří nesnáší Vánoce. Ať se žena daného muže snaží, jak jen chce, nelze jen tak změnit názor daného muže na vánoční svátky. Něco takového může být dáno tím, že má muž nějakou negativní zkušenost, která je spojena právě s Vánoci. Něco takového se odstraňuje jen velmi těžko, pokud se Vám muž neotevře a neřekne vám, proč nemá Vánoce rád. Vánoce jsou svátky, které mají lidé velice v lásce, ale skutečně se najdou i tací, kteří daný svátek v lásce vůbec nemají a byli by nejraději, pokud by daný svátek vůbec nebyl.

vánoční atmosféra

Je pravda, že něco takového, jako jsou Vánoce, jsou svátky, kdy je rodina pohromadě a pokud není daná rodina taková, jaká by být měla a jsou zde nějaké problémy, je jasné, že Vánoce mohou být velice napjaté a rozhodně se nebude jednat o příjemné svátky. Právě proto, že v rodině daného muže něco nefunguje, může dojít k tomu, že si muž udělá k Vánocům odpor a dopadne to tak, že by byl nejraději, pokud by se nemusel Vánoce slavit vůbec.

Takový muž může klidně chytit i záchvat vzteku, pokud někde uvidí vánoční výzdobu. Ženy, které se například doma snažily navodit pěknou vánoční atmosféru, mohou být ve výsledku zklamané, pokud by se stalo, že by daný muž vánoční výzdobu zničil.

Jestliže má váš muž problém s Vánocemi, bylo by dobré na to jít pomalu, i co se týká vánoční výzdoby. Zkuste první rok na výzdobě ubrat a další roky něco málo přidávat. Je možné, že si ve výsledku daný muž zvykne a nebude mít s vánoční výzdobou tak velký problém.

vánoční dekorace

Někdy může být opravdu těžké zlomit v člověku nějaký odpor. Jsou muži, ve kterých to nepůjde zlomit nikdy a je lepší se na něco takového připravit. Určitě nemá smysl se kvůli něčemu takovému hádat, jelikož to může být ještě horší. Je dobré na to jít opravdu pomalu a čím pomaleji, tím lépe. Je možné, že jednou docílíte toho, že muž začne mít Vánoce rád, ale bude to rozhodně nějakou dobu trvat.