Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Skvělý zvuk

Vždycky jsem byla velmi hudebně založená. Protože můj dědeček hrál na housle a babička taky. Takže si dokážete jistě představit, jak vypadaly všechny rodinné oslavy nebo třeba například Vánoce a taky Štědrý den. To vždycky mí prarodiče hráli na housle. Abych se vám přiznala, mně se tohle strašně moc líbilo. A taky jsem hru na housle brala zcela normální a logickou, protože oni mi vlastně hráli, když už jsem byla v peřince jako malé dítě. Takže i já jsem potom v sedmi letech začala chodit do lidové školy umění na housle. V deseti letech jsem si potom přibrala ještě housle. Hodně mě to bavilo, protože taky můj bratr potom začal hrát na kytaru a taky na piano. Byli jsme vlastně úplně celá hudební rodina. Taky hra a na kytaru a taky na piano byla perfektní a zábavná. Byla jsem ráda, že nejsem jediná v rodině, kdo hraje na housle a flétnu.

Noty znám skvěle.

Takže jsem byla pyšná na zbytek rodiny, že hrají taky. Potom jsem se dozvěděla, že existuje super stránka feedbackpedals.com, kde prodávají například catalinbread Belle epoque. Ze začátku jsem tápala, co to je catalinbread Belle epoque. Ale později jsem se dozvěděla, že je to opravdu perfektní pedál. Že byste nevěřili, že to to malá krabička obsahuje neobsahuje pásek.

Mám ráda kvalitní hudbu.

Je to opravdu skvělý zvuk, který nabízí Belle epoque. Takže tento efekt je taky navíc inspirován pravděpodobně tím nejznámějším páskovým dílem. Líbí se mi to. Navíc je to velmi oblíbený přístroj pro všechny hudebníky. Taky jsem se dozvěděla, že je většinou beznadějně vyprodaný. Mně to ale nevadí. Má taky úžasné interní nastavení zesílení na vstupu a možnost taky vypnutí. Takže pokud uvažujete nad catalindread belle epoch, tak neváhejte, protože by na vás potom ani nemusela vyjít řada. Sice je dražší, ale za kvalitu si člověk musí připlatit. Tak už znáte catalinbread belle epoch.