Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Ubytování na horách

Už dlouhé roky přemýšlíte, že si uděláte s rodinou zimní dovolenou, ale zatím jste nikde nebyli? Pokud ano, tak to letos změňte a vyrazte s rodinou na takovou dovolenou, na kterou si budete zaručeně pamatovat. Zimní dovolená vám oproti té letní nabídne radovánky na sjezdovkách, teplý punč či svařák a mnoho zábavy, které jen těžko na té letní zažijete. Ovšem není tomu tak všude a člověk musí vybírat velmi pečlivě, aby zimní dovolená odpovídala jeho požadavkům. Apartmány Jeseníky, jsou to pravé pro rodiny s dětmi, ale i pro sešlost s kamarády.

apartmány jeseníky

Toto moderní ubytování v srdci hor vám nabídne komfort, zázemí a také vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Samozřejmostí je Wifi, pro vaše děti a také Smart televize, kterou určitě oceníte, když bude venku vánice. Každý apartmán má svůj vlastní kuchyňský kout, kde si můžete připravit jídlo. Součástí kuchyňského koutu je varná deska, kávovar, lednice či mikrovlnná trouba. Nachází se zde také terase, kde je příjemné posezení, pokud svítí sluníčko a přeje počasí. Parkování je samozřejmě hned u apartmánu a nemusíte tak žádné věci tahat vzdálené kilometry. Velkým plusem jsou zaručeně bezbariérové apartmány, které se nachází hned v přízemí.

apartmány jeseníky

Každý z apartmánů má svůj vlastní vchod a nebudete tak během celého pobytu nikým rušeni. Můžete si užívat nádherné přírody a ticha. Nedaleko těchto apartmánů se nachází lyžařské středisko Čerťák, která je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Samozřejmostí je, že jsou zde i běžkařské tratě, které jsou během celé zimy udržovány. Můžete tak vyrazit s dětmi na sjezdovku, na běžky či zvolit sáňky a užít si pouze zimní radovánky. Pokud jste nikdy na zimní dovolené nebyly, tak udělejte změnu a zavítejte právě do Jeseníků, kde vás okouzlí zdejší příroda. Zaručeně nebudete této dovolené litovat a vaše děti budou mít spoustu zážitků, které budou vykládat svým přátelům.