Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Vsakuje pot a odvádí vlhkost od těla

Zima už je skoro v plné síle, už jenom, aby na horách napadl sníh a mohli jsme se po vánočních svátcích vydat někam na hory, užít si zimních sportů. Pokud jedete celá rodina i s dětmi, je třeba, aby děti byly kvalitně oblečené, a vy jako rodiče samozřejmě také. Je nutností mít pod oteplovací kalhoty ještě nějaké spodní kalhoty a ideálně takové, které budou sát vlhkost, až se třeba vy nebo děti zapotíte. Rádi bychom vám představili ovčí vlnu, která je ideálním produktem k výrobě takového oblečení, ale samozřejmě nemusíte se hned děsit, nejde o klasickou hrubou vlnu, na kterou asi velice neradi vzpomínáte třeba z dětství, kdy vás babičky nutily si obléct vlněný svetr nebo ponožky, protože hřeje, ale naprosto strašidelně kouše, takže jste utíkali pryč, co vám nohy stačily.

cepice

Dnes už ale věda pokročila a vůbec věci pokročily, takže se k nám dostávají materiály, které jsou naprostým skvostem pro vykonávání zimní sportů a nejenom to. Pokud máte například psíka a musíte s ním vyrazit při chladném ránu na venčení, určitě vždycky uvítáte, když v zimě máte na sobě něco kvalitního a teplého. Takovým kusem oblečení může být od značky Devold merino mikina nebo rolák, které vás naprosto ubrání takovýmto situacím.

merino

Jedná se o velice jemnou ovčí vlnu, která se právě nazývá merino a má oproti klasickým polyesterovým funkčním věcem naprosto geniální vlastnosti, jako je savost, je antibakteriální, prodyšná a nesmrdí. Nemusíte jí tak často prát, stačí pouze kvalitně vyvětrat a jede se dál. Jakmile to jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. Dokonce můžete pořídit i ponožky z tohoto materiálu a budete je brzy oblékat celá rodina. Vyzkoušejte to na sobě a budete to chtít dopřát i vašim dětem. Nejenom do sněhu třeba na hory, ale i během zimy obecně, až půjdete třeba všichni společně na delší procházku.