Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Čím překvapit muže?

Dárkový zážitkový poukaz na celodenní kurz lezení po ferratách bývá pro muže často stavebním kamenem pro zařazení nového koníčka do života. Kurzy probíhají ve vybraných místech po celé naší republice. Pro začátek ve skupinách. Velkou výhodou je možnost zapůjčení veškerého potřebného vybavení, které jsou před prvním výstupem zapotřebí. Pod dohledem profesionálního instruktora. Který během šesti až osmi hodin předává přímo v terénu základní techniku, potřebnou při zdolávání skalních tras. Množství praktických rad pro bezpečnost usnadní nejen překonat případnou únavu. Ale hlavně zvládat krizové situace. Tento kurz lze objednat i pro dvojici. Kdy odvážné partnerky mohou vyrážet na horolezecké výpravy spolu s muži. Ať už v pískovcových skalách, kamenolomech či vodních soutěskách. S úsměvem na tváři a horolezeckým mottem v duši. Naše srdce hoří pro pohoří.

Zážitkový kurz

Pro milovníky vodních sportů je vhodným dárkem zážitkový poukaz na kurz šnorchlování. Do hloubky až osmi metrů. Pod dohledem zkušeného instruktora je výcvik započat v mělké vodě. Ve které se účastníci kurzu naučí bezpečnému potápění. Po zdokonalení výdrže je možné pokračovat k delším ponorům. Které se díky zapůjčeným sadám výstroje, které zajišťují nezbytnou bezpečnost, získávají zájemce o pokračující kurzy. Které se konají během víkendu v dobře zorganizovaných akcích. Pod vedením jednoho z nejlepších koučů MMA v naší republice je možné zajistit dárkový zážitkový poukaz pro muže, kteří mají rádi silové sporty.

Kurz šnorchlování

Mezi které patří box. Ať už thajský, wrestling, grappling, BJJ a MMA. Trenér, který celým kurzem provádí, získal během své kariéry dva tituly mistra ČR a jeho svěřenci dokonce celkem titulů deset. Po rozcvičce a nezbytného zahřátí se ihned pustíte do výcviku. Individuální trénink trvá jednu hodinu, během které se zpočátku získávají potřebné informace. Posléze se rovnou pustíte brazilským jiu-jitsu či wrestlingu do souboje. Veškeré vybavení, včetně vhodných boxovacích rukavic, je možné zapůjčit na místě. Včetně osprchování po tréninku.