Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Lámete si hlavu nad tím, co si vzít na sebe na první rande? Hlavně to nepřežeňte!

Máte mít první schůzku s mužem, na kterém vám opravdu záleží? Každá žena chce v takové chvíli vypadat dokonale a co nejlépe, ale na co si dát pozor? 

Lámete si hlavu nad tím, co si vzít na sebe na první rande? Hlavně to nepřežeňte! 

Každá žena by logicky chtěla vypadat na první schůzce s mužem krásně, sexy, chtěla by zaujmout a to tak, aby od ní partner nemohl odtrhnout oči. V souvislosti s tím, ale máme my ženy tendenci to tak trošku přehánět. Snaha vypadat neodolatelně a protějšek zaujmout, může dopadnout bohužel také katastrofálně, muž se dokonce může zaleknout. Někdy špatná volba oblečení ale zapříčiní i to, že se po celý večer necítíme dobře a i toho si ten druhý všimne. Takže jak neudělat chybu a vypadat skutečně dobře? 

muž s kytkou

Musíte se cítit skvěle! 

Není ani tak důležité, jak vypadáte, ale to jak se cítíte, to totiž dokáže velké divy. Pokud se budete cítit v oblečení pohodlně, bude vám celkově mnohem příjemněji, lépe, než kdybyste se měla každou chvíli kontrolovat. Pozor na příliš krátké sukně, na šaty, které nesedí, na kalhoty, které se zařezávají nebo halenku, ve které se příliš potíte. I když je to sexy, nebude vám příjemně a to se projeví na celém průběhu schůzky. Začněte už pečlivým výběrem spodního prádla, pozor, tohle nemá co dělat s tím, zda po schůzce očekáváte i milostný akt nebo ne. Ovšem zase i zde platí, že ve spodním prádle, které vám sedne jako ulité, se budete cítit dobře a to je základ. 

rande na pláži

Hlavně být svá! 

Muži nemají rádi ženy, které se přetvařují, i když to třeba dělají v dobré vůli a jen kvůli nim. Je to vždy špatně a možná byste se divily, jak moc lehce nás občas dokážou prokouknout. Na tom, co máte ráda, co ráda nosíte a jaký máte styl, tak nic neměňte. Oblékněte si to, co vám vyhovuje, klidně oblečení, které ráda nosíte do práce, změňte třeba jen doplňky, vždy samozřejmě i záleží na tom, kam vás protějšek pozval. Do kina se můžete obléknout vždy volnočasově, do drahé restaurace to ale chce společenský oděv. 

Rovněž to nikdy nepřehánějte s líčením, to muži obecně příliš nemusí, buďte zkrátka svá. Jen tak můžete na prvním rande doopravdy uspět.