Mesro

Na různých webech můžete nalézt ledacos. A víte vy, co vždycky najdete na našem webu? V první řadě pomocnou ruku, která vás určitě nezklame.

Oslava narozenin

Děti, když něco vidí od jiného dítěte, tak to hned také musí mít. Takže pokud dítě přijde za vámi domů ze školy a řekne vám, že něco chce, dost možná to má nějaký jeho spolužák nebo spolužačka a vaše dítě to musí mít hned taky. Děti si navzájem závidí, ale také se navzájem chlubí, co dostaly a co mají nového, takové prostě jsou. A pokud vaše dítě spatří nějakou super novinku u svého kamaráda a zalíbí se mu, bude vás s ní otravovat do té doby, dokud mu ji nedáte a nebude se tak moci pochlubit svému kamarádovi zase nazpět. Takové dětičky jsou, ale jinak to jsou zlatíčka.

balonky

Jsou zkrátka hodně zmanipulovatelné a pokud jim kamarád řekne, že je něco super a boží, tak to musí za každou cenu mít a nemusí být ani tak zdaleka pravda, že jeta daná věc boží. Navíc třeba se kamarád jen bránil a prohlásil o úplně obyčejné věci, že je boží a vaše dítě to hned musí mít taky, i když se jedná například jen o plastový sáček na svačinu a vy chcete šetřit životní prostředí. Ale musíte mu to koupit, protože jeho kamarád nepoužívá papírové sáčky jako vaše dítě, nýbrž plastové, které sice ničí planetu, ale kámoš říkal, že jsou super, tak je vaše dítě hold musí mít. A nebo mu je nekoupíte a řeknete mu, že vy šetříte životní prostředí a že papírové sáčky jsou jako z filmu a podobně. Vaše dítě to vyžvaní kamarádovi a pak bude chtít zase kamarád papírový sáček doma po rodičích. Takhle to mezi dětmi funguje.

dort

Když chtějí oslavu, tak ji chtějí proto, že někdy předtím byly na oslavu pozvány. A samozřejmě aby vaše dítě před kamarády zazářilo, je třeba uspořádat opravdu boží a zábavnou oslavu, aby ostatní děti záviděly. Najměte si nějakou zábavu, velmi často se dětem líbí kouzelník pro děti, kterého snad každé dítě miluje, takže tím nic nezkazíte. Také hodně dbejte na výzdobu a jídlo, protože pokud děti budou mít super jídlo, což je v jejich případě dort a pizza a super výzdobu, budou spokojené.